پوشش زنده/ مشروح برنامه 15 شهریور نود

وبسایت رسمی برنامه نود - برنامه نود 15 شهریور با محوریت بررسی مسابقه های تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی برابر قطر و چین ساعت 22:44 دوشنبه از شبکه سه آغاز شد.
به گزارش وبسایت نود، در ابتدای برنامه سوال مسابقه پیام کوتاه درباره پیش بینی مسابقه ایران و چین پخش شد.

خلاصه ای از آنچه در برنامه امشب نود خواهیم دید پخش شد که شامل بخش های زیر بود: بررسی حواشی بازی ایران - قطر گزارش اختصاصی نود از سفر تیم ملی ایران به چین گفتگو با رضا شاهرودی و مرتضی پورعلی گنجی دو بازیکن ایرانی با سابقه بازی در چین
 عادل فردوسی پور در دقایقی ابتدایی برنامه با اشاره به حواشی بازی ایران و قطر گفت فکر کنم اگر همه ما از من فردوسی پور تا بقیه کمتر جوگیر شویم اتفاقات بد پایان بازی نمی افتد.  مصاحبه کی روش بعد از بازی برانکو هم درست نبود، برانکویی که به ورزشگاه آمده بود و یک اتحاد شکل گرفته بود و بیشتر مردم با پیراهن سفید آمده بودند. البته بازی بعدی نمی شود سفید پوشید ولی همین طور پیش برویم فکر می کنم در مسابقات آیندخ همه جمعیت سفیدپوش به ورزشگاه بیایند.
گزارش کامل مسابقه ایران و قطر همراه با خلاصه و حواشی بازی به عنوان اولین بخش این برنامه پخش شد.( ویدیو )
یکی از تماشاگران این مسابقه با نام علی صادقی پور، دانشجوی مهندسی عمران از قزوین بوده که برای تماشای بازی به ورزشگاه آزادی آمده بود و آخرین تصویرش در این بازی به ثبت رسید و در راه برگشت به قزوین تصادف کرده و جانش را از دست داد.

 عملکرد بازیکنان تیم ملی ملی در برابر قطر و نمره ملی پوشان در این بازی مرور شد.
 

پر بازدید ترین های 24 ساعت گذشته

به اين سايت
امتياز دهيد: