اسپانیا 8-0 لیختن اشتاین؛ آتش بازی 35 دقیقه ای ماتادورها

وبسایت رسمی برنامه نود - اسپانیا با نمایشی خوب در نیمه دوم دیدار با لیختن اشتاین، به یک برد پرگل دست یافت.
به گزارش وبسایت نود، تیم ملی فوتبال اسپانیا، قهرمان جهان در سال 2010، شروعی عالی در گام نخست دور مقدماتی جام جهانی 2018 داشت، ماتادورها در اولین بازی خود در دور گروهی، به پیروزی 8-0 مقابل لیختن اشتاین دست یافتند.

اسپانیا، دوشنبه شب در اولین بازی دور مقدماتی جام جهانی در گروه هفتم، در ورزشگاه رینو دی لئون میزبان لیختن اشتاین بود. در این مسابقه اسپانیا با ترکیبی کامل به مصاف حریف گمنام خود رفت. ترکیب تیم ملی اسپانیا در اولین بازی رسمی تحت مربی جدید خود به این شرح بود:
ده خیا، پیکه، روبرتو، آلبا، راموس، سیلوا، کوکه، بوسکتس، آلکانترا، ویتولو و کاستا.
تلاش های اسپانیا برای بازی کردن دروازه تیم حریف خیلی زود در دقیقه دهم جواب داد. دیگو کاستا روی پاس کوکه موفق شد در دقیقه 10 بازی را 1-0 کند. بعد از این گل فشار اسپانیا ادامه داشت، اما آنها تا پایان نیمه نخست به گل دیگری نرسیدند.
مقاومت لیختن اشتاین تا دقیقه 55 ثمر بخش بود، اما بعد از آن این تیم به یکباره فرو پاشیده شد. حد فاصل یازده دقیقه، اسپانیا موفق شد به چهار گل برسد. بین دقایق 55 تا 66، سرخی روبرتو، سیلوا، ویتولو و کاستا برای اسپانیا گلزنی کردند تا بازی 5-0 شود. دقیقه هفتاد و سپس هشتاد دو بازیکن رئال وارد زمین شدند، ابتدا موراتا جای کاستا را گرفت و سپس آسنسیو به جای ویتولو به زمین آمد.
توفان بعدی اسپانیا در هشت دقیقه پایانی بازی رقم خورد و آنها به سه گل دیگر رسیدند. موراتا به فاصله یک دقیقه دو بار دروازه حریف را باز کرد و سپس سیلوا در دقیقه 90، گل هشتم اسپانیا را به ثمر رساند تا در نهایت لا روخا با این برد، شروعی عالی را در دور مقدماتی جام جهانی به ثبت برسانند.
 
2021

پر بازدید ترین های 24 ساعت گذشته

به اين سايت
امتياز دهيد: