جهانبازی: هنگام تست داوری، رباط صلیبی‌ام پاره شد

وبسایت رسمی برنامه نود -  یکی از داوران با سابقه کشورمان اعلام کرد که در تست‌های آمادگی جسمانی رباط صلیبی پاره کرده است. 
به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، یدالله جهانبازی درباره اینکه بار دیگر در تست‌های آمادگی جسمانی داوران رد شده است، اظهار داشت: روز گذشته در آیتم دوی 40 متر رباط صلیبی پاره کردم و نتوانستم در تست‌ها شرکت کنم. از قبل با مصدومیت روبه‌رو بودم و احساس درد داشتم و با فیزیوتراپی و رفتن به استخر آن را مداوا کرده بودم، اما در تست‌های آمادگی جسمانی بار دیگر احساس درد کردم و مجبور شدم اسپری بزنم.
وی افزود: پیش از شرکت در تست‌ها، تمرینات زیادی انجام داده و وزنم را کم کرده بودم، اما درد بار دیگر به سراغم آمد و پزشک اعلام کرد رباط پایم پاره شده است. ظاهرا قسمت نیست در تست‌ها موفق شوم. وقتی سن بالا برود، فشار زیادی وارد می‌شود.
«در حال حاضر 43 ساله هستم و هنوز تصمیمی درباره آینده نگرفته‌ام». داور کشورمان با بیان این جمله خاطرنشان کرد: حسن کامرانی‌فر و فریدون اصفهانیان شاهد این ماجرا بودند و دیدند که نمی‌توانستم راه بروم. فکر می‌کنم با این شرایط حداقل 4،5 ماه دور از میادین باشم.
 
2051

پر بازدید ترین های 24 ساعت گذشته

به اين سايت
امتياز دهيد: