کیوسک/ نکونام محروم نمی‌شود

وبسایت رسمی برنامه نود - تیتر یک روزنامه‌های ورزشی امروز(سه شنبه 16 شهریور) به بازی ایران و چین اختصاص دارد. اکثر روزنامه‌ها به بازی با اژدها و دیوار چین پرداختند.
 
"گل" صحبت های برانکو  و خداداد درباره تیم ملی را در صفحه یک خود تیتر کرده است. این روزنامه امروز هم در صفحه نخست خود چند تیتر در انتقاد از رفتار جواد نکونام دارد، مانند روزهای قبل.

 
خبرورزشی هم مانند گل عکس تمرین دیروز تیم ملی را تیتر کرده و تیتر زده "اژدها نابود می شود". مهدی مهدوی کیا هم عنوان کرده فعلا قصد بازگشت به ایران را ندارد و به کار مربی گری خود در آلمان ادامه می دهد.

 
ابرارورزشی با تیتر "پرش از دیوار چین با سه امتیاز" به استقبال بازی امروز رفته است.

 
پیروزی با چاپ تصویری از دیوار چین ابراز امیدواری کرده ایران از دیوار چین عبور کند. این روزنامه در آستانه بازی شش تایی ها از همایون بهزادی یاد کرده است.

 
استقلال جوان هم امروز کاملا صفحه نخستی ملی دارد حتی با لوگویی به رنگ پرچم ایران. استقلال جوان چندین تیتر درباره تیم ملی دارد ضمن اینکه خبر داده فیفا نه جواد نکونام را محروم می کند و نه ایران را.

 
روزنامه 90 در کنار زدن تیتری درباره شکار اژدها به این صحبت عجیب کارلوس کی روش که گفته بود ایران شانس چهارم صعود است پرداخته است. نیک کار از روسای سابق فدراسیون هم در مصاحبه ای از مهدی تاج انتقاد کرده است.

 
ایران ورزشی از صحبت دیروز کی روش که ایران را شانس سوم صعود دانسته تمجید کرده و آن را یک ترفند دانسته است. اخبار آخرین روز نقل و انتقالات هم در صفحه یک ایران ورزشی دیده می شود.

 
شوت ورزشی صفحه یک خود را تمام و کمال به نقل قول ملی پوشان و کی‌روش درباره بازی امروز اختصاص داده است. این روزنامه خبر داده امروز وحید امیری جانشین اشکان دژاگه در ترکیب اصلی می شود.

 
"بساط چین و برچین" تیتر هدف برای بازی امروز است. محروم نشدن ایران هم دیگر خبر مهم صفحه یک هدف است.

57189

پر بازدید ترین های 24 ساعت گذشته

به اين سايت
امتياز دهيد: