هری کین: برای شروع گل زنی به زمان نیاز دارم

وبسایت رسمی برنامه نود - هری کین، مهاجم 23 ساله تاتنهام قریب به پنج ماه است که در عرصه ملی و باشگاهی در جریان بازیهای رسمی گل نزده اما امیدوار است که به زودی پایش به گلزنی باز شود.
به گزارش وبسایت نود، کین در بازیهای فصل 17-2016 چه در باشگاه چه تیم ملی گلزنی نکرده است و آخرین گل او در بازی دوستانه مقابل ترکیه در ماه می بود. این مهاجم 23 ساله در بازی راهیابی به جام جهانی میان تیمهای انگلیس و اسلواکی هم موفق به گلزنی نشد اما از شرایط خود نگران نیست. ستاره تاتنهام که فصل گذشته در لیگ برتر 25 گل به ثمر رسانده است اظهار داشت:
متاسفانه سال گذشته هم این بحث ها مطرح بود اما نشان دادم که مردم اشتباه می کنند. امسال هم این صحبت ها ادامه دارد.فوتبال همین است. کلید موفقیت ما همین است. من به توانایی هایم باور دارم. می دانم که اگر به روندی که دارم ادامه بدهم گلها به ثمر خواهند رسید و اثربخش خواهم بود. پارسال هم در هفت، هشت بازی اولی که داشتم موفق به گلزنی نشدم اما بعد از آن به سمت آقای گلی حرکت کردم. این مسئله نشان می دهد که به زمان نیاز دارم. مردم ممکن است حالا یا زمانی که در پنج، شش بازی بعدی هم موفق به گلزنی نشوم حرفهایی بزنم اما ناراحت نمی شوم چرا که به توانایی هایم باور دارم. با روند فعلی می توانم گل زنی را آغاز کنم.
1140

پر بازدید ترین های 24 ساعت گذشته

به اين سايت
امتياز دهيد: