کیانی: مطمئن باشید هیچ اتفاق بدی در بازی تراکتورسازی - پرسپولیس نمی‌افتد

وبسایت رسمی برنامه نود -  کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد که بازی این تیم برابر پرسپولیس در امنیت کامل برگزار خواهد شد. 
به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مهدی کیانی در مورد شرایط تراکتورسازی در آستانه شروع مجدد لیگ برتر گفت: قبل از تعطیلات لیگ برتر شرایط خیلی خوبی داشتیم و این تعطیلی برای ما خوب نبود. با این حال باید با این وضعیت کنار می‌آمدیم و جدا از تمریناتی که داشتیم چند بازی خوب هم انجام دادیم. مصدومان هم به تیم اضافه شدند و شرایط خوبی در آستانه این بازی داریم.
وی در ادامه درباره انجام این بازی در استادیوم اختصاصی تراکتورسازی و نگرانی پرسپولیسی‌ها تأکید کرد: مطمئن باشید هیچ اتفاق بدی در این مسابقه رخ نخواهد داد و هواداران تراکتورسازی فرهنگ بالای خودشان را در این بازی هم نشان خواهند داد. ما در همین استادیوم سه بازی انجام دادیم و هیچ اتفاقی رخ نداد. مطمئن باشید این بازی در امنیت کامل برگزار خواهد شد.
کیانی با اشاره به تقابل تیمش با پرسپولیس و اینکه آیا تراکتورسازی می‌تواند سه امتیاز این بازی را بگیرد، اظهار داشت: ما تیم پرقدرتی هستیم و در زمین خودمان فقط باید سه امتیاز را بگیریم و چیزی جز شکست دادن پرسپولیس ما را راضی نمی‌کند. آنها حریف قابل احترامی هستند، ولی پرسپولیس می‌داند ما چه قدرتی داریم. امیدوارم با حمایت هواداران سه امتیاز را بگیریم.
 
2051

پر بازدید ترین های 24 ساعت گذشته

به اين سايت
امتياز دهيد: