پولیسیچ: در 8 ماه گذشته همه چیز برایم سریع گذشته است

وبسایت رسمی برنامه نود - کریسیتن پولیسیچ، هافبک 17 ساله تیم بروسیا دورتموند و بازیکن تیم ملی آمریکا، معتقد است 8 ماه اخیر برایش خیلی سریع گذشته است.
به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از ESPN ، این بازیکن جوان که در ماه ژانویه سال جاری به تیم اصلی دورتموند رسیده است، نمایش‌های تأثیرگذاری با پیراهن این تیم داشته است، به‌طوری‌که به جوان‌ترین بازیکن تاریخ بوندس لیگا تبدیل شد که توانسته است 2 گل به ثمر برساند. وی در مورد شرایطش گفت:

 اوضاع خیلی سریع برای من تغییر کرده است، من هرگز انتظار چنین چیزی نداشتم. همه چیز در تیم ملی و دورتموند برای من سریع جلو رفته است. من شدیداً هیجان‌زده‌ام.

همچنین یورگن کلینزمن در مورد وضعیت این بازیکن در تیم ملی گفت:

  خیلی مهم است که به بازیکنان جوان زمان بدهید و با آن‌ها صبور باشید. وقتی شرایط برای بازی دادن به آن‌ها مناسب باشد، مسئله‌ای نیست. فقط باید مطمئن شویم در زمان مناسبی به تیم اضافه می‌شوند. همه ما از استعداد خارق‌العاده پولیسیچ هیجان‌زده هستیم اما او راه زیادی پیش رویش دارد.

کلینزمن در مورد پولیسیچ ادامه داد:

او شرایط فیزیکی خوبی هم دارد. بعضی از بازیکنان جوان تا 22 یا 23 سالگی از این لحاظ به ثبات نمی‌رسند. درعین‌حال، او ذهنیتی قوی دارد و ما می‌خواهیم مطمئن شویم که او مسیر درستی را طی خواهد کرد.

خود پولیسیچ هم سعی می‌کند نسبت به شرایطش آرام باشد و احساساتش را کنترل کند. وی ادامه داد:

بله در چند ماه اخیر اتفاقات زیادی افتاده است، اما در چنین شرایطی نمی‌توان زیاد به آینده فکر کرد. شما صرفاً باید تلاش کنید تا روندتان را حفظ کنید.

گفتنی است تیم ملی آمریکا در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018، به مصاف ترینیداد و توباگو خواهد رفت.
1405

پر بازدید ترین های 24 ساعت گذشته

به اين سايت
امتياز دهيد: