کولمن: گرت بیل برترین گلزن تیم ملی ولز خواهد شد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی ولز حمایت کامل خود را از ستاره ملی پوش رئال مادرید اعلام کرد.
به گزارش وب سایت نود، کریس کولمن پس از بازی دیشب تیم ملی ولز در برابر ولز که با پیروزی 4 بر صفر ولز به پایان رسید، به تمجید از عملکرد گرت بیل پرداخت و گفت بیل می تواند رکورد گلزنی در تیم ملی را بشکند.
تیم ملی ولز شب گذشته در چارچوب رقابت های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در ورزشگاه کاردیف موفق شد با چهار گل برابر مولداوی به پیروزی برسد که دو گل بازی را گرت بیل به زد. کریس کولمن سرمربی تیم ملی ولز پس از پایان بازی ضمن تمجید از عملکرد گرت بیل گفت:
مطمئن هستم که در طول این رقابتها گرت بیل رکورد گلزنی تیم ملی را از آن خود خواهد کرد. اگر به آمار گلزنی گرت بیل در دو سال گذشته هم نگاه کنید به خوبی متوجه می شوید که او می تواند هر لحظه به رکورد گلزنی در تیم ملی نزدیکتر شود. شاید خود گرت بیل الان در مورد گلزنی اش در تیم ملی و رکورد ایان راش چیزی ندارد چون او فقط به موفقیت تیم فکر می کند و موفقیت های شخصی برای او در مرحله بعدی قرار دارد.
در حال حاضر یان راش مهاجم افسانه ای تیم ملی ولز با 28 گل زده (از 73 بازی ملی) رکورددار گلزنی در تیم ملی است. بعد از راش، گرت بیل با 24 گل (در 62 بازی) در رده بعدی قرار دارد که به احتمال زیاد تا چند بازی آینده تیم ملی در مرحله انتخابی جام جهانی به رکورد یان راش خواهد رسید و نام خود را به عنوان برترین گلزن تاریخ تیم ملی ولز ثبت خواهد کرد.
 
2081

پر بازدید ترین های 24 ساعت گذشته

به اين سايت
امتياز دهيد: