آلاردایس: رونی کاپیتان و بازیکن مهم انگلیس خواهد بود

وبسایت رسمی برنامه نود - 
سرمربی جدید تیم ملی انگلیس پس از پیروزی بر اسلواکی از کاپیتان خود حمایت کرد.
به گزارش وب سایت نود، پس از پیروزی ثانیه های پایانی انگلیس با گلزنی آدام لالانا، سم آلاردایس مربی جدید تیم ملی انگلیس ضمن حمایت از کاپیتان خود گفت بازیکنان تیم ملی پس از نتایج ضعیف رقابت های یورو 2016 عصبی به نظر می رسیدند. سرمربی سابق تیم ساندرلند در گفتگو با دیلی میرر گفت:

پس از بازی های یورو، بسیاری از بازیکنان جوان ما دچار استرس شده بودند و به لحاظ روحی وضعیت خوبی نداشتند و از اینرو نتوانستند به طور کامل و مورد انتظار بازی کنند. این حرف را قبول ندارم که تیم به خاطر شکست در برابر ایسلند در جام ملت های اروپا دچار آسیب روحی شده است بلکه آنها می خواستند در اولین بازی خود را به مربی جدید نشان دهند که شاید این مسئله بر روی عملکرد آنها تأثیرگذار بوده است.

سم آلاردایس در مورد عملکرد و رابطه اش با وین رونی کاپیتان تیم ملی هم گفت: رابطه من و وین رونی هر روز بیشتر و بهتر می شود.

با رونی رابطه خوبی دارم و او هم به عنوان کاپیتان تیم قطعاً بیشترین و بهترین تلاش خود را برای تیم ملی انجام خواهد داد. بنابراین از تجربه او بیشترین استفاده را خواهم داشت و باید او را ترغیب کنم تا بهترین نمایش خود را در زمین داشته باشد و عملکرد او در این بازی به عنوان کاپیتان باتجربه تیم ملی بسیار خوب بود. و او هم وظیفه اصلی خودش و خواسته مهم ما یعنی گلزنی در تیم ملی را فراموش نخواهد کرد.

وین رونی در ترکیب تیم ملی انگلیس در رقابت های یورو 2016 عملکرد نسبتاً ضعیفی داشت و نتوانست انتظارات را برآورده کند.
 
2081

پر بازدید ترین های 24 ساعت گذشته

به اين سايت
امتياز دهيد: