مانچینی در پاسخ به انتقاد گولیت: حسادت چیز وحشتناکی است

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پیشین اینتر پاسخ تندی به انتقاد رود گالیت داد.
به گزارش وبسایت نود، روبرتو مانچینی که در آستانه آغاز فصل جدید سری آ از هدایت باشگاه اینتر برکنار شد و جای خودش را به فرانک دی بوئر داد نسبت به انتقادهای رود گولیت که عنوان کرده مانچینی چون به ترک باشگاه فکر می کرده نتوانسته بازیکنان تیمش را از نظر ذهنی برای شروع فصل آماده کند واکنش نشان داده است.
مانچینی به رادیو Incontro Olympia گفته:

گولیت خوش شانس بوده که کارنامه بازیگری خوبی داشته است. برای عده ای از اهالی فوتبال که زمانی بازیکن خوبی بودند قبول عدم موفقیت شان در پست های دیگر گاهی اوقات دشوار است.
اینگونه افراد دوست دارند راجع به دیگر مربیان و بازیکنان صحبت کنند. اگر گولیت دوست فرانک دی بوئر است، از نظر من مشکلی ندارد. اما این موضوع به او این حق را نمی دهد که چنین نظراتی بدهد. گولیت تنها نیست، افراد زیادی شبیه به او هستند. حسادت چیز وحشتناکی است.

مانچینی به عنوان مربی موفق شده هفت جام از جمله سه قهرمانی متوالی سری آ با اینتر در دوره نخست حضورش در این باشگاه را فتح کند. او همچنین موفق شد منچستر سیتی را در سال 2012 برای نخستین بار قهرمان لیگ برتر انگلیس کند.
گولیت همراه با چلسی قهرمان جام حذفی سال 1997 شد اما مدتی بعد اخراج شد و دوران مربیگری ناموفقی را در نیوکاسل، فاینورد، لس آنجلس گلکسی و ترک گروژنی روسیه سپری کرد.
2031

پر بازدید ترین های 24 ساعت گذشته

به اين سايت
امتياز دهيد: