بارترا: از ترک بارسلونا پشیمان نیستم

وبسایت رسمی برنامه نود - مارک بارترا، مدافع بروسیا دورتموند می‌گوید هیچ پشیمانی بابت ترک بارسلونا ندارد و از تصمیمش مبنی بر پیوستن به این تیم راضی است.
به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از fourfourtwo ، مدافع بروسیا دورتمند معتقد است تصمیم درستی در مورد ترک بارسلونا گرفته است. این بازیکن 25 ساله که محصول آکادمی بارسلونا بوده است، اولین بار در فصل 10-2009 و تحت هدایت پپ گواردیولا به تیم اصلی اضافه شد. وی پس‌ازآن، بیش از 100 بازی برای آبی اناری‌ها به میدان رفته است.
پس‌ازاینکه این بازیکن نتوانست جایگاهش را در تیم سابقش تثبیت کند، تصمیم گرفت به جمع دورتموندی‌ها بپیوندد و جانشین متس هوملسی شود که خود به بایرن‌مونیخ پیوسته است. وی دراین‌باره گفت:

 حالا که به این موضوع فکر می‌کنم، از ترک بارسلونا پشیمان نیستم. تغییر سختی برایم محسوب می‌شود و این مهم‌ترین تصمیم دوران زندگی کن بوده است. هرچند که دورتموندی‌ها هم علاقه زیادی به من نشان دادند.

این بازیکن ادامه داد:

 اینکه در تیم بارسلونا حاضر بودم برایم رضایت‌بخش بود اما از اینکه می‌توانم در دورتموند پیشرفت کنم، هیجان‌زده‌ام. همه‌چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. خیلی چیزها باید یاد بگیرم، ازجمله یک زبان جدید و البته زمانی برای فکر کردن هم نخواهم داشت چراکه بازی‌های ما آغازشده است.

گفتنی است مارک بارترا حالا در ترکیب دورتموند به صورت ثابت به میدان می‌رود و امیدوار است بتواند در تیم ملی هم جایگاه مناسبی کسب کند.
1405

پر بازدید ترین های 24 ساعت گذشته

به اين سايت
امتياز دهيد: