امری: خرید مدافع را به زمستان موکول کردیم

وبسایت رسمی برنامه نود - جدایی داوید لوئیز از پاریسن ژرمن در آخرین ساعات فصل نقل و انتقالات مسلما فرانسوی ها را در فاز دفاعی دچار مشکل کرده است اما اونای امری، سرمربی اسپانیایی چندان نگران نیست و تا فصل نقل و انتقالات ژانویه منتظر خرید جانشین لوئیز می ماند.
به گزارش وبسایت نود، هفته گذشته لوئیز با 40 میلیون یورو از پاریسن ژرمن به چلسی پیوست تا پس از دو فصل به استمفوردبریج برگردد. با توجه به زمان اندکی که برای خرید بازیکن وجود داشت، قهرمان فرانسه نتوانست که جانشینی برای لوئیز بخرد اما امری از ترکیب تیمش راضی نیست و نگران خرید مدافع نیست. وی در مصاحبه با رادیو مونته کارلو گفت:

با داوید لوئیز و تیم صحبت کردم. پس از بازی با موناکو گفت که پیشنهاد خوبی از چلسی دارد و می خواهد از ما جدا شود. به او گفتم که دوست ندارم از تیم برود چرا که بازیکن مهمی است اما اگر راضی نیست و جدایی را گزینه بهتری می داند به تصمیمش احترام می گذارم. به باشگاه هم همین حرف را زدم. پس از آن زمان برای خرید جایگزین او کم بود و تصمیم گرفتیم که تا ماه دسامبر منتظر بمانیم. کیمپبه هم خوب بازی می کند و لیاق فرصت است. با بازگشت مارکینیوس از مصدومیتش و آمادگی تیاگو سیلوا سه مدافع خوب داریم. اوریه هم می تواند در پست دفاع میانی بازی کند. با او صحبت کردم و مشکلی برای حضور در پست های مختلف ندارد."

ماتوئیدی هم مثل لوئیز قصد جدایی از پاریسن ژرمن را داشت اما به توفیق نرسید. امری در مورد وی گفت:

کدام بازیکن می تواند پرس کند و توپ برباید؟ ماتوئیدی. تیم خوبی داریم که با رقابت در ترکیب بازیکنان بهتر خواهند شد. در طول فصل ممکن است به علت مصدومیت یا تعدد بازیها برخی بازیکنان را نداشته باشیم. ماندن ماتوئیدی برای ما مهم بود. از او سه بار خواستم که بماند. پس از آن همه چیز را به باشگاه واگذار کردم و او گفت که از ماندن در این جا خوشحالم."

پاریسن ژرمن در بازی مقابل موناکو شکست خورد. امری در این باره گفت:

سعی می کنم بهترین ترکیب ممکن را بسازم. کار و انگیزه من همین است. سعی می کنیم که در همه تورنمنت ها خوب کار کنیم و اول از همه باید لیگ فرانسه را ببریم. وقتی به این جا آمدم خیلی ها گفتند که قهرمانی در لیگ فرانسه آسان است اما این مسئله حقیقت ندارد. مهم است که آماده باشی. پس از سه بازی اولین شکستمان را تجربه کردیم که عادی نیست.

حاتم بن عرفا پس از فصلی درخشان در نیس در این تابستان به پاریسن ژرمن ملحق شد. امری در مورد او گفت:

بن عرقا درهمه بازیها حضور داشته و در تیم نقش آفرینی کرده است. باید تلاش کند تا بهتر شود و اگر ده دقیقه ابزی می کند بهترین عملکردش را داشته باشد تا در بازی بعدی 20 دقیقه بازی کند. او باید سخت تمرین کند و ذهنیت درستی داشته باشد.

1140
 

پر بازدید ترین های 24 ساعت گذشته

به اين سايت
امتياز دهيد: