سانتوس: قهرمانی یورو 2016 را باید فراموش کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - قهرمان رقابت های یورو 2016 پس از شکست سه شنبه تیمش برابر سوئیس گفت قهرمانی در یورو را باید فراموش کرد و به بازی های آینده نگاه کرد.
به گزارش وب سایت نود، تیم ملی سوئیس سه شنبه شب توانست به یک پیروزی درخشان برابر پرتغال دست یافت. در این بازی سوئیس با دو گل بریل امبولو و ادمیر مهمدی موفق شد قهرمان رقابت های یورو 2016 را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد. فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتغال پس از این بازی به RTP گفت:
سوئیس تک موقعیت گلزنی خود را به گل تبدیل کرد و پس از آن هم به لاک دفاعی فرو رفت؛ در این شرایط در جنگ های تن به تن هم موفق بودند. بازیکنان ما باید قهرمانی در یورو 2016 را فراموش کنند. مثل همیشه خوب و محکم بازی نکردیم. وقتی در رقابت های انتخابی جام جهانی هستیم، نباید اینگونه بازی کنیم.
پرتغال در این دیدار بدون کریستیانو رونالدو بازیکن مصدوم خود به مصاف سوئیس رفت؛ سانتوس در مورد ترکیب تیمش در این دیدار گفت:
باخت دو بر صفر برابر سوئیس بسیار تلخ بود؛ سعی کردم سیستم بازی را عوض کنم و با دو مهاجم بازی کنیم. فرصت هایی برای گلزنی داشتم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. در ادامه بازی سوئیس فقط به کارهای دفاعی پرداخت و ما هم در دقایق پایانی بازی توانستیم فرصت های بیشتری را خلق کنیم. اگر گل اول را می زدیم می توانستیم به بازی برگردیم که این اتفاق نیفتاد.
پرتغال در گروه دوم رقابت های انتخابی جام جهانی در منطقه اروپا حضور دارد و در دو بازی آینده خود به مصاف تیم های آندورا و جزایر فارو خواهد رفت.
 
2081

پر بازدید ترین های 24 ساعت گذشته

به اين سايت
امتياز دهيد: