ژاوی: مشکل رونالدو این است که در زمان مسی فوتبال بازی می‌کند

وبسایت رسمی برنامه نود - اسطوره باشگاه بارسلونا بار دیگر اذعان کرده لیونل مسی را از کریستیانو رونالدو بازیکن بهتری می داند.
به گزارش وبسایت نود، ژاوی باوجود اینکه کریستیانو رونالدو اخیرا به عنوان بهترین بازیکن اروپا در سال 2016 انتخاب شد همچنان لیونل مسی را بهترین بازیکن دنیا می داند.
ژاوی به رادیو کادنا سر اسپانیا گفته:

رونالدو یکی از بهترین بازیکن نسل خودش است اما مشکل او این است که بازیکن دیگری در نسل او وجود دارد که بهترین بازیکن تاریخ محسوب می شود. رونالدو بازیکن استثنایی است اما از نظر من و هر کسی که فوتبال را دوست دارد قابل مقایسه با مسی نیست. سرعت مسی در زمینه ذهنی و فیزیکی باورنکردنی است. کارهایی که او با توپ می کند در توان رونالدو نیست.
مسی تا هر زمان که خودش بخواهد شماره یک باقی خواهد ماند. او 29 ساله است و این سن در فوتبال جوان محسوب می شود. من تا 28 سالگی با بارسلونا و اسپانیا جامی نبردم. مسی از همه بازیکنان بالاتر است و بدون شک بهترین بازیکن دنیا محسوب می شود مگر اینکه هوادار رئال مادرید باشید.

اسطوره بارسلونا که در حال حاضر برای باشگاه السد قطر بازی می کند درباره دربی منچستر در روز شنبه و نبرد گواردیولا و مورینیو گفته:

فکر نمی کنم سبک بازی مورینیو مطابق مشخصات من باشد اما سبک او به خوبی شکل گرفته و درس های زیادی به ما داده است. او به روش بارسا باور داشت اما زمانی که سرمربی شد روش خودش را تغییر داد. گواردیولا از نظر تاکتیکی رقیب ندارد.

2031

پر بازدید ترین های 24 ساعت گذشته

به اين سايت
امتياز دهيد: