سیمئونه: می‌خواهم در اتلتیکو مادرید بمانم

وبسایت رسمی برنامه نود - درحالی که شکست مجدد در فینال لیگ قهرمانان اروپا و نتایج ضعیف در دو هفته ابتدایی لالیگا، هواداران اتلتیکو مادرید را نگران آینده تیمشان کرده است، صحبت های دیگو سیمئونه مبنی بر تمایل به ماندن در این باشگاه، باعث امیدواری دوباره هواداران باشگاه خواهد بود.
به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از مارکا ، پس از آن‌که فصل گذشته اتلتیکومادرید برای بار دوم در فینال لیگ قهرمانان مغلوب رقیب همشهری‌اش، رئال مادرید شد، مربی آرژانتینی اتلتیکو از تمایلش برای ماندن در این باشگاه در آستانه افتتاح ورزشگاه 73 هزارنفری باشگاهش خبر داد. وی دراین باره گفت:

 من خوشحالم. از فصل آینده ما استادیوم جدید و زیبایی خواهیم داشت که امیدوارم در آن زمان من آنجا باشم. با دیدن این ورزشگاه، فهمیدم که دلیل خوبی برای ماندن پیداکرده‌ام. من خیلی ساده‌تر از آنم که فکر می‌کنید. من پیچیدگی را دوست ندارم اما درعین‌حال نمی‌خواهم سبک باشم. فوتبال مهم‌ترین بخش زندگی ما و دلیل زنده بودن ماست.

درحالی‌که در دو بازی اول فصل جدید لالیگا، این تیم نتایج خوبی کسب نکرده، مربی آرژانتینی به بازیکنان تیمش ازجمله گریزمن اعلام کرده که این باشگاه کماکان برای بهترین عناوین تلاش خواهد کرد. وی در این باره گفت:

(گریزمن) می‌داند که در باشگاه خیلی خوبی حضور دارد که هرروز در حال پیشرفت است و مربی که او را می‌خواهد. گریزمن می‌تواند در سطح رونالدو و مسی و بهترین‌های دنیا باشد.

گفتنی است شاگردان سیمئونه در هفته سوم لالیگا میهمان سلتاویگو خواهند بود.
1405

پر بازدید ترین های 24 ساعت گذشته

به اين سايت
امتياز دهيد: