ماروتا: پوگبا می خواست از یوونتوس جدا شود؛ پول انگلیسی ها بازار را به هم می ریزد

وبسایت رسمی برنامه نود - جوزپه ماروتا، مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس گفت که این تیم هرگز قصد فروش پل پوگبا را نداشته اما این هافبک فرانسوی درخواست جدایی داده است.
به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، پوگبا 23 ساله با ترک یوونتوس و بازگشت به منچستر یونایتد، رکورد نقل و انتقالات دنیای فوتبال را شکست. ماروتا در این رابطه به JTV گفت:

ما از عملکرد خود در بازار نقل و انتقالات راضی هستیم و می خواهم از همه کسانی که تلاش کردند تا این نتایج حاصل شود تشکر کنم. این طبیعی است که به همه اهداف دست پیدا نکنید، در غیر اینصورت ما می خواستیم بی نقص باشیم. همه چیز آنطور که ما امیدوار بودیم پیش نرفت، اما همچنان خیلی راضی هستیم، چرا که به بسیاری از اهداف تعیین شده دست یافتیم.
بازار نقل و انتقالات طی دو پنجره تابستانی و زمستانی تلفیق کار هایی است که در طول سال انجام می شود و نظارت بر بازیکنان و وضعیت آنها در طول سال است. این یعنی ما از حالا برای آینده تلاش می کنیم تا بازیکنان جوان آینده دار و فرصت های جالب پیدا کنیم. امیدوارم در ژانویه نیازی به خرید بازیکن نداشته باشیم، که یعنی این ترکیب درخشان ظاهر شود، اما هدف یوونتوس همیشه بهتر شدن است. در پنجره نقل و انتقالات زمستانی این ترکیب را کامل تر خواهیم کرد بنابراین کمی زود است که چیزی بگوییم، اما موقعیت های مختلف را در نظر می گیریم.
ما همیشه گفتیم که هرگز قصد فروش پوگبا را نداریم، چون او چهره مهمی برای باشگاه، مربی و هواداران بود. او خواهان تغییر چشم انداز بود و می خواست شرایط متفاوتی را تجربه کند بنابراین ما مجبور شدیم که وارد مذاکره شویم و سعی کنیم او را راضی کنیم. ما پیش تر هیگواین را هدف گرفته بودیم، و او چهره اصلی در ذهن ما بود، اما اینکه انتقال او همزمان با درخواست جدایی پوگبا شد، تصادفی بود.

یونایتد به همراه پوگبا شروع قدرتمندی در لیگ برتر انگلیس داشته و در هر سه بازی خود پیروز شده است و روز شنبه در دربی حساس شهر منچستر به مصاف منچستر سیتی خواهد رفت. یوونتوس نیز در غیاب پوگبا در هر دو دیدار نخست خود پیروز شده و این هفته به مصاف تیم ساسولو خواهد رفت.
مینو رایولا معتقد است که به زودی باشگاهی برای خرید یک بازیکن 240 میلیون یورو هزینه خواهد کرد. ماروتا در این رابطه گفت:

در سال های اخیر اعداد و ارقام به سرعت بالا رفته اند، و حتی به درجه ای غیرمنطقی رسیده اند. در نظر داشته باشید که درآمد ها نیز افزایش یافته اند و باشگاه ها حامیان بزرگی دارند، و این پول بازار نقل و انتقالات و همچنین دستمزد ها را شخم زده است. در انگلستان باشگاه ها پول بسیار بیشتری نسبت به سایر لیگ ها در اختیار دارند، به طوری که بازار را به هم می ریزد.

1771

پر بازدید ترین های 24 ساعت گذشته

به اين سايت
امتياز دهيد: